Kategorie
Bez kategorii

Windy towarowe dla przemysłu. Najpopularniejsze rozwiazania

Towarowe windy przemysłowe oferują kilka typów rozwiązań. Jednym z nich są klasyczne widny towarowe. Tego typu sprzęt można zamontować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz danego obiektu. Potencjalne zastosowanie takiego sprzętu będzie również determinowało to, jak udźwig wybierzmy. Winda towarowa marki Geda może wesprzeć nas w transporcie towaru ważące do od 200 kg do nawet kilku ton. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest to, że w zasadzie pozwala również na sporą dowolność jeśli chodzi o jego rozmiar.

Poza windami towarowymi w ofercie chociażby niemieckiej firmy Geda możemy znaleźć inne, specjalistyczne urządzenia dźwigowe. Możliwość dostosowania parametrów do indywidualnych potrzeb klienta sprawia, że firmy zajmujące się dystrybucją tego typu sprzętu są w stanie zaprojektować dowolne urządzenie, idealnie dostosowane do wymaganych gabarytów.

Rozwiązania oferowane przez markę Geda, nie bez powodu cieszą się sporą popularnością wśród klientów. Z jednej strony zapewniają bowiem sprawny i wydajny transport nie tylko towarów, ale również osób, z drugiej strony są w branży uznawane za synonim jakości.

Wśród najbardziej topowych modeli możemy więc znaleźć takie propozycje jak: Geda 850 ZM P czy chociażby Geda 1200 ZM P. Jeśli zaś są Państwo zainteresowani bardziej kompaktowym i uniwersalnym rozwiązaniem warto postawić na typowy dźwig towarowo-osobowy Geda 300 ZP P.